7 sonuçtan 1 ile 7 arası
Orman Q7'ye Yüklendi | İşte O Şok Sözler !
    Emektar Üye
    Tecrübe Puanı: 1066
    Konular: 700
    Yer: Ankyra
    Konular
    700
    Teşekkür Et : 2.862

Orman Q7'ye Yüklendi | İşte O Şok Sözler !

Orman Q7'ye Yüklendi İşte Sözler
    Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Portekizli'ye yüklendi. Rusya'dan gelen teklifi 'soğuk', Katar'dan gelen teklifi 'sıcak' diye kabul etmedi, tüm iyi niyetimizi suistimal etti.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Quaresma konusunun tüm detaylarını açık yüreklilikle anlattı. Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhat Albayrak'ı ziyareti sırasında Portekizli yıldızın durumuna da değinen orman şu ifadeleri kullandı: Göreve geldikten iki gün sonra menajer Mendes ile bir araya geldim. Kendisine, 'Ekonomik şartlarımız değişti, bu paraları ödeyemiyoruz. Mecburen rakamları indirmek zorundayız. Aksi takdirde Almeida, Quaresma ve Simao ile yollarımızı ayırmamız şart. Herkes için en iyisi olacak şekilde bu konuyu kapatalım' dedim. Defalarca görüştük, hatta araya EURO 2012 girdi ve görüşmeler uzadı. Bu süre zarfında durumumuzu ya ciddiye almadılar ya da kendilerince bir strateji yürüttüler.

MALiYETi 20 MiLYON EURO

Quaresma'ya Rusya'dan teklif vardı. 2-3 ay bekledik, 'soğuk' dedi ve gitmedi... Katar'dan teklif geldi, oraya da 'sıcak' diye gitmedi... Mendes'e, 'Sen Quaresma transferinden 2 milyon euro menajerlik paranı nakit almışsın. Futbolcu da parasını alıyor ama Beşiktaş olarak biz 7.5 milyon euro'luk bonservisini ödememişiz. Sadece teminat mektubu vermişiz' dedim. Quaresma'nın Beşiktaş'a maliyeti 20 milyon euro'yu buluyor. Biz bu paraları ödeyemiyorsak, (ki onun parasını öderken 2 bin aylık maaşa oynayan Hasan Türk'ün parasını, ya da 750-800 TL'ye çalışan güvenlikçinin parasını ödeyemiyorsun) bu konuyu çözüme kavuşturmaya mecburuz. Beşiktaş'ı en az zararla kurtarmak adına Mendes'ten, dolayısıyla da Quaresma'dan çözüme katkı istedim. Ama kimse hoşgörülü bir yaklaşım sergilemedi, iyi niyetimizi suistimal ettiler.

CANIMI YAKANIN, CANINI YAKARIM

Ben de son olarak şunu söyledim: 'Beşiktaş'ı birileri zarara uğratıyorsa ve canını yakıyorsa ben de sizin canınızı yakarım. Bana zarar verene, ben de zarar veririm.' Ama bu söylediğime inanmadılar, yapamayacağımı sandılar. Mendes'e, 'Bir yıl futbol oynamamış Quaresma, senin de işine yaramaz' dememe rağmen, Beşiktaş'ı düşünmediler. Bu arada Quaresma ücretindeki 750 bin euro'yu şartlı indirdi. Neydi şartı; 'Beni her maçta oynatırsanız, bu indirimi yaparım!' Böyle bir şey olabilir mi! Teknik direktörüme böyle bir yük bindiremem, takımın da huzurunu bozamam. Bu nedenle Quaresma konusunu ocak ayına kadar bir daha açmamak üzere kapattık.

Kaynak : Fotomaç
    Paylaş

Bizim FEDA'larımız Kimilerinin SEFA'sı Olsa da Bu Yolda Çekilen CEFA Kutsaldır!

2. 'Cursed,6 Kullanıcı Bu Konu İçin Teşekkür Ediyor..
    Blow (06 Ekim 2012), EfRuZ (06 Ekim 2012), exi. (06 Ekim 2012), impossible (06 Ekim 2012), karasevdabeyazaşk (06 Ekim 2012), KLoSe (06 Ekim 2012)

Altın Kartaliçe
    Tecrübe Puanı: 1790
    Konular: 1800
    Konular
    1800
    Teşekkür Et : 2.297

Cevap: Orman Q7'ye Yüklendi | İşte O Şok Sözler !

Şimdi kapandı yani konu burdan çıkan bu. Yanlış anlamadım umarım.

Bay Üye
    Tecrübe Puanı: 0
    Konular: 0
    Konular
    0
    Teşekkür Et : 3

fotomaç ve asparagas haberleri vol 1124235476587564534

O ŞİMDİ ASKER
    Tecrübe Puanı: 3033
    Konular: 3293
    Konular
    3293
    Teşekkür Et : 4.162

Sen oyuncular arasında dengeyi sağlayamaz, birine paranı indir deyip öbürüne sen indirmesende olur gibi bi muamelede bulunursan o adamda ne koparırsam kar der. Şu hareketlerini mantıklı hale getirmek için Fernandes'i de kadro dışı bıraktığın gün alnından öpeceğim...

Özel Üye
    Tecrübe Puanı: 252
    Konular: 97
    Yer: Antalya
    Konular
    97
    Teşekkür Et : 616

Konuya ilk baktığım yer;
    ''Kaynak : Fotomaç''
    Konuyu okumaya gerek bile duymadım...
    (!)
    Sizin sahte,anlamsız,renkli hayal dünyasının bittiği yerde,bizim siyah beyaz gerçeklerimiz başlar...

...çǿκ کε√díκ طę ∂طí...

Bay Üye
    Tecrübe Puanı: 0
    Konular: 0
    Konular
    0
    Teşekkür Et : 0

Alıntı Drow Ranger Nickli Üyeden Alıntı Üyeler Mesaj Yazmandan Misafirlerde Kayıt Olmadan Link Göremezler
    Konuya ilk baktığım yer;
    ''Kaynak : Fotomaç''
    Konuyu okumaya gerek bile duymadım...
    (!)
    + aynen hic okumadım sadece yorum atıyorum

Özel Üye
    Tecrübe Puanı: 137
    Konular: 35
    Yer: kütahya
    Konular
    35
    Teşekkür Et : 140

Yalan yanlış bilmem ama bu şekil konu kapatılmaz usta sağlam kapatıcaksın ki bir daha kanamasın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler